Doomsday
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Doomsday

Sizin Siteniz

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Bana Kadın Olduğumu Göster!

YazarMesaj
TABU41
Co-Admin
Co-Admin
TABU41

Erkek Mesaj Sayısı : 274

Bana Kadın Olduğumu Göster! Empty
MesajKonu: Bana Kadın Olduğumu Göster!   Bana Kadın Olduğumu Göster! Icon_minitime4/8/2008, 21:43

Bir uçak yolculuğunda, uçak okyanusu geçerken korkunç bir sallantı olur. Uçak korkunç bir şekilde sallanir, kanadının biri kopar.

O sırada, bir kadın bütün kontrolünü kaybeder. Ayağa kalkar, uçağın en ucuna gider ve bağırmaya başlar...

- Ölmek için çok gencim! Eğer olmek zorundaysam, hayatımın son anlarında unutulmaz dakikalar yaşamak istiyorum! Bir yığın avantularım oldu, ama hiç bir adam bana gerçekten kadın olduğumu hissettiremedi. Kadınlığımı hissetmek istiyorum. Bu uçakta bana kadın olduğumu gösterecek bir erkek var mı??

Bir an uçaktaki bütün gürültü kesilir. Herkes tehlikeyi unutur ve ümitsiz bir şekilde kadına bakmaya başlar. Uçağın en arkasında bir adam kalkar. Der ki:
- Sana kadın olduğunu göstereceğim

Adam rüyalardaki erkeklere benzer. İri, esrarengiz, simsiyah parlak saçlar, masmavi gözler.

Yavaş yavaş koridorda ilerler, gömleğinin düğmelerini birer birer sökmeye başlar.

Uçakta herkes hareketsiz bekler. Adam yaklaştıkça kadının nefesi hızlanır.

Adam gömleğini çıkarır. Kadına iyice yaklaşır, göğüs kasları kıpırdar. Çok seksi bir hareketle gömleğini kadına uzatır ve der ki:

- Ütüle şunu!

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-